Hakkımızda

Bilgilerinize sunduğumuz bu kısa tanıtım yazısı ile firmamız ;

BVE B DIŞ TİCARET A.Ş. hakkında fikir sahibi olacağınızı ümit ediyoruz.

Bu itibarla da birlikte çalışma olanağı bulacağımız inancını taşımaktayız.

Firmamız B VE B DIŞ TİCARET A.Ş.  2015  yılında Ankara’da  kurulmuştur. İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmet  verebilmek, kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir. En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen B VE DIŞ TİCARET A.Ş. uzman kadrosu ile firmaların ihtiyaç ve taleplerine cevap vermektedir. Hız ve kaliteyi ilke edinerek yola çıkan B VE B DIŞ TİCARET A.Ş. faaliyette bulunduğu uluslararası hizmetlerinde, saygı ve hoşgörüden taviz vermeden, sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir .

Hız ve kaliteyi ilke edinerek yola çıkan B VE B DIŞ TİCARET A.Ş. faaliyette bulunduğu uluslararası hizmetlerinde, saygı ve hoşgörüden taviz vermeden, 07.06.2019 tarihinde SMS FOOD INDUSTRIES ROMANIA S.R.L tavuk ayağı işleme fabrikasını bünyesine katarak sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Ankara Merkezli Firmamıza Ait Romanya Fabrikamız;
Köstence’nin Mangalia Kasabasın’da tamamı Şirketimize ait 17.000 Metre Kare Arazi Üzerinde Kurulu;
– 500 metre kare ofis ve idare bölümü,
– 4.938 metre kare tavuk ayağı işleme ve üretim bölümü,
– 1 adet – 40 şoklama odası,
– 2 adet -18 depolama odası,
– Toplamda : 300 ton soğuk hava depolama,
– 450-500 ton aylık işleme ve üretim kapasitesi,
– Ankara merkez ofisimizde 6 yönetim ve idari personeli
– Romanya’da 5 yönetim ve idari personeli
– 100 deneyimli üretim personeli ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Mükemmellik Politikamız

Günümüzde , tedarik zinciri yönetiminin yaşamsal bir parçasıdır. Tedarik zinciri ise üretim ve hizmet dünyasının temel bileşenlerinden biridir. Mal ve hizmetlerin satın alınması, gelişen ekonomik koşullara bağlı olarak genişlemiştir.

Globalleşmeye bağlı olarak artan ticaret hacmi, dış kaynak kullanımının yaygınlaşması, üretim tekniklerindeki değişimler sonucu tedarik zincirinin önem kazanması ve uluslararası ticaretin liberalleşmesiyle generic propecia cheapest üretim ve tüketim merkezlerinin dünyanın farklı bölgelerine dağılmasında ,gelişmesinde önemli rol oynamıştır.

Vizyonumuz

B VE DIŞ TİCARET A.Ş. ülkemizde tedarik zinciri çözümlerinde yer bulmaktadır. Kullandığı yetişmiş insan kaynakları sayesinde getirdiği çözümler ile hizmet vermiş olduğu müşterilerinin pazardaki rakiplerine göre çok daha iyi hizmeti daha uygun ve değişken maliyet hesabına dayalı olarak almasını sağlamayı başarmıştır.

Müşterilerine değişik sektörleden, müşterilerinin gereksinimlerini karşılayacak optimum çözümleri kendi insan kaynakları ile gerçekleştirmektedir.

Misyonumuz

Yenilikçi, müşterisine hizmet vermekten zevk alan, alternatifler sunan ekibimizle teknolojik altyapıyı uygulayarak, müşterilerimizin ekonomik karlılıklarını arttıran, hizmetler sunmak.